Wydarzenia - Maj | Czerwiec

Aldona Cisewska skrzypce
Maciej Kamrowski wiolonczela
Rafał Ciesielski  prowadzenie

Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) – Uwertura do opery „Don Giovanni”
Joseph Haydn (1732-1809) – Sinfonia concertante B-dur op. 84

MESJASZ – KONCERT ONLINE.

W 40. ROCZNICĘ ŚMIERCI KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

Premiera na kanale YouTube FP o godz. 19

Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Polski Chór Kameralny
Kai Bumann dyrygent
Ingrida Gápová sopran
Kacper Szelążek  kontratenor
Rafał Bartmiński tenor
Artur Janda bas
Jan Łukaszewski przygotowanie Chóru
Mateusz Buława  impresje filmowe
Bogusław Sobczuk  reżyseria

Georg Friedrich Händel  muzyka

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

120. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA

Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży.

Michał Kwaśniak skrzypce

Krzysztof Biernacki klarnet

Maciej Drapiński akordeon

Jacek Kwaśniak instrumenty perkusyjne

Katarzyna Szewczyk przygotowanie i prowadzenie

Bilety zakupione na odwołany kwietniowy koncert Od brzuszka do uszka maluszka, zachowują ważność na koncert majowy.
Należy zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie w kasie biletowej (52 321 02 34) lub mailowo (kasa.biletowa@filharmonia.bydgoszcz.pl) w terminie do 14 maja br.

AKADEMIA WIOLIMISIA

Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

Bilety zakupione na odwołany kwietniowy koncert Akademia WioliMisia, zachowują ważność na koncert majowy.

ROMANTYCZNY MAJ

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Paweł Kapuła  dyrygent
Daniel Rybicki  flet
Klaudia Grad  flet

Robert Schumann (1810-1856) – Uwertura Manfred op.115
Franz Doppler (1821-1883) – Koncert na dwa flety i orkiestrę d-moll
Franz Schubert (1797-1828)  – IV Symfonia „Tragiczna” D.147

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl
oraz w kasie biletowej FP

Uprzejmie informujemy, że zakup biletu na koncert w Filharmonii Pomorskiej jest jednoznaczny z przyjęciem do wiadomości i stosowania regulaminu pod nazwą: „Warunki uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Filharmonię Pomorską im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy podczas trwania epidemii SARS-CoV-2 COVID-19”. Niezastosowanie się do jego zapisów, szczególnie tych mówiących o konieczności zakrywania ust i nosa, skutkować może przerwaniem koncertu, wezwaniem służb porządkowych i wyproszeniem osób łamiących te zapisy oraz obciążeniem ich wszelkimi kosztami interwencji.

OBOWIĄZKOWE OŚWIADCZENIE COVID-19>>

KLAUZULA COVID-19>>

REGULAMIN DLA MELOMANÓW>>

Przed każdym koncertem od Melomanów będziemy pobierać dane osobowe w postaci imienia, nazwiska oraz nr tel. kontaktowego w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19. Dane udostępnione będą jedynie instytucjom uprawnionym ustawowo, w tym właściwemu państwowemu inspektorowi sanitarnemu.

Jarek Wist DOLCE VitaM

Orkiestra Kameralna Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis
Piotr Salaber dyrygent
Jarek Wist śpiew