DZIEWCZYNA BONDA – TEMATY Z FILMÓW SZPIEGOWSKICH

NA DZIEŃ MATKI
Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Małgorzata Chruściel śpiew
Anna Grzelak śpiew
Tadeusz Seibert śpiew
Adam Lemańczyk kierownictwo artystyczne, fortepian
Jacek Kabziński 
VJ

 

 

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl, w kasie biletowej FP
oraz w Biurze Podróży „Wakacyjny świat” ul. Magnuszewska 8, Bydgoszcz tel. 52 320 52 29

 

KONCERT Z NIANIĄ  
Na czas trwania koncertu będzie można zostawić dzieci (od 3 do 7 roku życia) pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW. 
Prosimy o zgłoszenia najpóźniej jeden dzień przed koncertem. Bilety dla dzieci w cenie 1 zł będą do odbioru w kasie biletowej FP.

 

Od 1962 seria filmów o agencie królowej brytyjskiej  – Jamesie Bondzie ma się bardzo dobrze, każda premiera kinowa spod tego szyldu gwarantuje obłędną frekwencję i krociowe zyski, ale przynosi też przy okazji prawdziwe muzyczne przeboje, które zaczynają swoje osobne życie i zdobywają laury. Na przykład Adele i jej piosenka tytułowa „Skyfall” do 23. filmu z tego cyklu (2012), nagrodzona Oscarem za najlepszą piosenkę, wspięła się na szczyty światowych list przebojów. I tego typu przebojową muzykę z topowych filmów szpiegowskich dedykujemy Wszystkim Mamom.

W roli solistów wystąpią absolwenci wokalistyki jazzowej bydgoskiej Akademii Muzycznej: Małgorzata Chruściel,  bardzo popularna aktorka Teatru Muzycznego w Poznaniu i Krakowskiego Teatru  Variété, Anna Grzelak – instruktorka wokalna w macierzystej Uczelni, laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Tadeusz Seibert – aktor, jeden z czołowych głosów Variété, wokalista w doskonale ocenionym zespole Trabanda, na swoim koncie ma współpracę m. in. z Januszem Józefowiczem.

Capellę Bydgostiensis poprowadzi Adam Lemańczyk – pianista, klawiszowiec, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie Krzysztofa Herdzina. Współpracował m.in. z  Teatrem Syrena, Teatrem im. Wilama Horzycy, Teatrem Muzycznym ROMA, Telewizją Polską. Na co dzień pracuje jako instruktor w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej.

 

 

Małgorzata Chruściel