KONCERT NOWOROCZNY

Maciej Niesiołowski dyrygent
Anita Maszczyk sopran
Michał Musioł tenor

słynne arie i duety operetkowe

Maciej Niesiołowski, znakomity dyrygent i muzyk powszechnie znany z niezwykle popularnych telewizyjnych programów „Z batutą i humorem”, laureat Nagrody Publiczności „Wiktor”, w bydgoskiej Filharmonii zaprezentuje program w typowo karnawałowym klimacie wraz z symfonikami i świetnymi solistami. Sopranistka Anita Maszczyk ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach, w klasie śpiewu solowego Haliny Skubis. Kunszt wokalny doskonaliła także pod opieką wspaniałej polskiej śpiewaczki Jadwigi Romańskiej. Solistka Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpracuje z wieloma polskimi filharmoniami i orkiestrami kameralnymi.  Michał Musioł  jest także absolwentem katowickiej uczelni, klasa  Jana Ballarina, i solistą gliwickiego Teatru, występuje we wszystkich jego realizacjach. W swoim repertuarze posiada główne partie tenorowe z najsłynniejszych operetek i musicali.

KONCERT Z NIANIĄ
Na czas trwania koncertu będzie można zostawić dzieci (od 3 roku życia) pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW.
Prosimy o zgłoszenia najpóźniej jeden dzień przed koncertem. Bilety dla dzieci w cenie 10 zł będą do odbioru w kasie biletowej FP.