WYDARZENIE IMPRESARYJNE – Koncert Mikromusic z udziałem Skubasa. Maksimum emocji

Organizator: Impresariat Adria Art 

Miejsca sprzedaży:

Biuro Adria-Art, ul. Piotra Skargi 13
adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

 

„Tak mi się nie chce”, „Takiego chłopaka” czy „Na krzywy ryj”, to tylko kilka oryginalnych tytułów piosenek Mikromusic. Zespół w połowie marca 2019 roku wystąpi w Bydgoszczy w Filharmonii Pomorskiej.

Mikromusic łączy w sobie jazz, trip-hop rock, a nawet słowiański folk. Na koncie ma sześć płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazuje na koncertach. Do te pory można było ich zobaczyć i usłyszeć na najważniejszych polskich festiwalach m.in. na Open’er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy czy Festiwal Piosenki w Opolu. Mikromusic odwiedziło również Japonie, Niemcy, Estonie, Białoruś, Portugalie, Hiszpanie, Włochy czy Rumunie.

W skład zespołu wchodzą: wokalistka Natalia Grosiak, gitarzysta Dawid Korbaczyński, gitarzysta basowy Robert Szydło, pianista Robert Jarmużek, trębacz Adam Lepka oraz perkusista Łukasz Sobolak. Mikromusic był dwukrotnie  nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej, czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Wyróżnikiem Mikromusic jest także wizualna strona ich twórczości . Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.

Zespół stworzył muzykę do filmów „Chemia” (reż. Bartek Prokopowicz, „Konfident” (reż. Juraj Nvota) oraz do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” dla Teatru Muzycznego Capitol (reż. Konrad Imiela). Ich oglądalność na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów.

W Bydgoszczy Mikromusic wystąpi wspólnie z wokalistą o pseudonimie Skubas, czyli Radosławem Skubaja. Jego debiutancki album pt. Wilczełyko ukazał się w 2012 roku nakładem wytwórni Kayax. Płyta została okrzyknięta „powrotem do prostoty i autentyczności” w polskiej muzyce rockowej. Artysta. Jego utwory to m.in. „Linoskoczek” czy „Nie pytaj”. Wokalista nagrał także utwór z zespołem Mikromusic – „Bezwłądnie”.

Ceny: 50, 70, 90, 110 zł.