WYDARZENIE IMPRESARYJNE – Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego

Organizator: Agencja Artystyczna Start
tel.

Szanowni Państwo,

organizator informuje, że koncert jest odwołany!

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl
oraz w kasie biletowej FP.

Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” – „Kobiety jak te kwiaty”.

Panu Zbigniewowi towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.