Wydarzenia - Maj | Czerwiec

V AUDYCJE MUZYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ Audycje odwołane

WSTYDLIWA GITARA I ZAZDROSNA GITARA

Gdy ktoś jest wstydliwy mówi cichutko, staje z boku i można wysnuć przypuszczenie, że chciałby być niewidzialny. Wśród instrumentów też znajdziemy takie niezbyt głośne. Można odnieść wrażenie, że wstydliwe. Zaliczamy do nich gitarę akustyczną. Nie pcha się na estrady, woli wędrówki, muzykowanie przy ognisku. Jej kuzynka, gitara elektryczna…o, ta potrafi być głośna. Z zazdrości o mocny wolumen pozwoliła wszczepić sobie przetwornik. Poznacie efekty tego ryzykownego działania. Gitara akustyczna zachęcać będzie do wiosennej wędrówki, a elektryczna zaprosi na plenerowy koncert. Dla każdego coś muzycznego.

V AUDYCJE MUZYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ Audycje odwołane

Muzyka w teatrze

Muzyka może wiele wyrazić. Działa na naszą wyobraźnię, rodzi marzenia, potrafi wzbudzić i ukoić niepokój, spotęgować uczucie triumfu albo trwogi.  W maju udamy się do teatru, w którym rzeczy zwykłe stają się niezwykłe, a niemożliwe –  łatwe do urzeczywistnienia. Wspólnie odkryjemy sekrety dzieła operowego i poznamy tajniki głosu. Nie zabraknie wielu muzycznych niespodzianek i radosnych melodii.

V AUDYCJE MUZYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ Audycje odwołane

Muzyka w teatrze

Akademia WioliMisia

Koncert dla dzieci 3-6 lat

Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

Bilety zakupione na odwołany kwietniowy koncert Akademia WioliMisia, zachowują ważność na koncert majowy.

Należy zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie w kasie biletowej (52 321 02 34) lub mailowo (kasa.biletowa@filharmonia.bydgoszcz.pl) w terminie do 14 maja br.

120. Od brzuszka do uszka maluszka

Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży.

Michał Kwaśniak skrzypce

Krzysztof Biernacki klarnet

Maciej Drapiński akordeon

Jacek Kwaśniak instrumenty perkusyjne

Katarzyna Szewczyk przygotowanie i prowadzenie

Bilety zakupione na odwołany kwietniowy koncert Od brzuszka do uszka maluszka, zachowują ważność na koncert majowy.